Volleybaldames Libero’99 pakken knappe zege

Volleybaldames Libero’99 pakken knappe zege

Voordat de volleybalcompetities werden stilgelegd hebben de dames van Libero’99 uit Dronten een knappe zege geboekt op VVH Harderwijk! Omdat iedereen dit weekeinde het sporten erg moet missen hieronder nog een verslag van de mooie dag voor Libero’99 voorlopige laatste volleybalwedstrijd. Hopelijk wordt het seizoen weer snel hervat!

Warming up

Aan het einde van vrijdagmiddag spoedde iedereen zich naar ’t Dok. De ene had snel haar eten thuis opgegeten, de ander at een salade bij de parkeerplaats van ’t Dok en weer een ander at rustig in Harderwijk. Onze wedstrijd begon namelijk al om 19.00 uur tegen nummer 5 VVH. In Harderwijk aangekomen zagen we een leeg veld en bleken we dus ruim op tijd te zijn…Tijd genoeg dus voor een goede warming-up. De afgelopen wedstrijden startten we niet scherp genoeg, dus vandaag lag hier de nadruk op.

Eerste set

De warming-up verliep goed, we waren gefocust en hadden zin in de wedstrijd. Toch voelde de eerste set nog wat rommelig aan. Aanvallend maakten we wat foutjes, passend waren we niet nauwkeurig genoeg en we moesten ook wennen aan de omstandigheden rondom het veld. Op het veld naast ons had de scheidsrechter een hard fluitje, waardoor wij af en toe dachten dat we werden afgefloten. Gelukkig gingen we wel door en de set ging lange tijd gelijk op. Aan het einde van de set zakten we iets weg en kwam VVH op setpunt. De spanning aan onze kant liep op, want elke fout zou fataal zijn. Een lange rally volgde en wij wisten het punt binnen te slepen. De stand was weer in evenwicht en dit keer kwamen wij op setpunt. Met een goede service scoorden we gelijk het punt en de opluchting was groot. Normaal willen we altijd een leuke en spannende wedstrijd voor het publiek, maar aangezien deze niet aanwezig mocht zijn, gaven we wat meer gas in de andere sets.

Tweede set

De tweede set hadden we de wind in onze rug en konden we meer ons eigen spel spelen, de druk lag bij VVH. De pass was beter geworden en ook serverend liep het beter. Onze tegenstander kreeg moeite met aanvallen doordat wij een goed blok hadden hangen. Onze fouten waren er nog niet helemaal uit, maar het spel was beter. De set wonnen we overtuigend met 15-25. Of het aan de vloer lag, aan de wind of aan iets anders, weet ik niet, maar na de kantwissel ging het weer mis. Net als in de eerste set startten we niet goed. Erg slecht zelfs. Onze servicepass stond onder druk en we konden de bal niet goed onder controle krijgen.

We hadden moeite met de side-out en VVH reeg de punten aaneen. Voor we goed en wel de set begonnen waren, stonden we al 8-1 achter. Een inhaalslag moest er dus komen. De wind was inmiddels gedraaid, want ons spel werd weer wat beter. We raakten niet in paniek, maar gingen lekker serveren. Aangevuld met een goed blok en mooie aanvallen was de achterstand al snel ingelopen.

De rest van deze set heersten wij en we wonnen deze set toch nog ruim met 15-25.In set vier stonden we weer aan de goede kant van het net. We speelden overtuigend, zagen mooie services en dwongen fouten af bij VVH. Deze baalde hardop van de gemaakte fouten en wij maakten hier dankbaar gebruik van. We haalden de set snel binnen, we wonnen hem met 10-25.

Libero’99 herovert koppostie

Een aarzelend begin en een slechte start van set drie zijn we helemaal te boven gekomen en heeft ons geen puntverlies opgeleverd. In de eerste set hebben we ons hoofd koel gehouden en in set drie raakten we niet in paniek, maar gaven juist extra energie om de schade in te lopen. Blokkerend was het een goede wedstrijd, de pass was soms wat wisselvallig en aanvallend kunnen we nog iets minder fouten maken. Al met al een goede wedstrijd, waarin we veerkrachtig waren. Door de 0-4 overwinning hebben we de koppositie weer heroverd.

Overzicht wedstrijden

RankingTeamnaamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Libero’99 DS 1418142380265
2Volta DS 2417143401293
3SDS DS 2414115374255
4E.S.V. DS 1412106362341
5Volleybalvereniging Zeewolde DS 24989351361
6VVH DS 449810347366
7Blauw Wit DS 32872199155
8Pauwervoll DS 23876282248
9N.V.C. DS 22544176184
10Langhenkel/HEC DS 133310201311
11VZK DS 242215285399
12Udeo DS 140016220400

Redactie

Related Posts

Volleybalheren Volta Lelystad naar promotieklasse

Volleybalheren Volta Lelystad naar promotieklasse

Volta Lelystad Dames 1 pakken zege op volleybalsters van Dynamo Apeldoorn 4

Volta Lelystad Dames 1 pakken zege op volleybalsters van Dynamo Apeldoorn 4

Libero’99 H1 zet polderderby tegen Volta Lelystad naar zijn hand

Libero’99 H1 zet polderderby tegen Volta Lelystad naar zijn hand

Wedstrijd van de Week| D1 Volta Lelystad winnen eerste competitiewedstrijd

Wedstrijd van de Week| D1 Volta Lelystad winnen eerste competitiewedstrijd

No Comment

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.