Wedstrijd van de Week| D1 Volta Lelystad winnen eerste competitiewedstrijd

De dames van volleybalvereniging Volta Lelystad zijn het seizoen goed gestart. In sporthal De Rietlanden deed het eerste team van Volta, dat naast de vaste sponsoren ook door Klaverblad Verzekeringen ondersteund wordt, het keurig door in de openingsmatch van de promotieklasse C Hellas D1 uit Nunspeet met 3-1 te verslaan.

Aan de kant van de Lelystedelingen veel bekende gezichten, maar ook één nieuwe aanwinst: spelverdeler Melanie Moritz, afkomstig van het Almeerse Allvo d1, maakte direct haar opwachting.

Volta begon scherp en speelde daarmee de frustraties van het met 6-2 bekerduel snel van zich af. Na enkele goede services en goed verzorgd spel kwamen de Lelystadse dames al snel op 17-10. Een goed geplaatste bal van Larissa Eisma en een uitbal betekende winst in de eerste set voor Volta Lelystad: 25-10.

Tweede set

De tweede set startte Volta ook scherp: goede services, gevarieerd aanvalsspel en een dichte blokkering zorgen voor een snelle 3-0 voorsprong. Hellas herpakt zich echter en komt 7-8 voor. Coach Roy Vogel grijpt in door te wijzen op het belang van goede communicatie. Deze ongebruikelijke irritatie aan de kant van de coach inspireert de dames om weer ‘gehakt te maken’ van Hellas D1. Enkele spectaculaire rally’s later en dankzij een uitblinkende Judith Kleerebezem gaat de tweede set toch naar Volta: 25-22.

Derde set

De slordigheidjes en irritatie vanaf de trainersbank zagen we ook terug in de derde set waarin Volta teveel fouten maakte en het veld achterin regelamtig openligt door het ontbreken van rugdekking. Hellas profiteert optimaal en wint deze set met 16-21.

Vierde set

Even zien de Lelystadse gezichten er bedrukt uit, maar al snel herpakken de dames zich. De vierde set toont aan dat Volta graag wil winnen en dan is het voor elke tegenstander opletten geblazen. In no-time lopen de Lelystadse vrouwen uit naar 16-8. Via 19-10, 20-11 en 22-14 wordt deze set een prooi voor de Flevolandse ploeg die hierdoor met 3-1 wint van volleybalvereniging Hellas uit Nunspeet.

STAND – Dames Promotieklasse C:

Overzicht wedstrijden

1Auto van Oort/Rebelle DS 121080200126
2LIVO DS 22763204175
3Volta DS 12763194179
4Blok EVC DS 12653185183
5Spiker DS 12544156178
6Dros-Alterno DS 42435175184
7SV Dynamo Apeldoorn DS 42435178196
8Hevo DS 12336184198
9Salvora DS 112239798
10VVH DS 2111395106
11Hellas DS 12117146191
Voorwaarts DS 2 (teruggetrokken)000000


206 totaal aantal vertoningen, 4 aantal vertoningen vandaag

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Facebook
Facebook